Aby ułatwić rodzicom naszych uczniów codzienną logistykę, uruchomiliśmy linie autobusowe dowożące dzieci do szkoły oraz umożliwiające przejazd pomiędzy szkołami Azymut (Pruszków) i Promienie (Nadarzyn).


 • Linia Grodziska

  Linia Grodziska

  Linia obsługuje miejscowości na zachód od Pruszkowa. Swoim zasięgiem obejmuje Jaktorów, Grodzisk Mazowiecki i Milanówek. Autobusy Linii Grodziskiej dowożą dzieci zarówno do Azymutu (chłopcy) jak i do szkoły i przedszkola Promienie (przedszkolaki i dziewczęta).

  więcej...

 • Linia Warszawska

  Linia Warszawska

  Linia obsługuje miejscowości na wschód od Pruszkowa. Swoim zasięgiem obejmuje Warszawę-Ursus oraz Piastów. Autobusy Linii Warszawskiej dowożą dzieci zarówno do Azymutu (chłopcy) jak i do szkoły i przedszkola Promienie (przedszkolaki i dziewczęta).

  więcej...

 • Linia wahadłowa

  Linia wahadłowa

  Linia wahadłowa jest propozycją dla rodziców, którzy sami dowożą dzieci do szkoły lub przedszkola, jednakże dostarczają je tylko do jednej placówki. Np. dowożą dziewczynki i przedszkolaków do szkoły Promienie w Nadarzynie, skąd chłopcy mogą jechać dalej już naszą linią do Pruszkowa.

  więcej...

 • Spółki transportowe

  Spółki transportowe

  Wielu naszych rodziców, dowożących samodzielnie dzieci do szkoły, zawiązuje tzw. "spółki transportowe". Rodzice mieszkający blisko siebie, lub mający inne rodziny po drodze, umawiają się na wspólne dowozy.

  więcej...