Celem Stowarzyszenia jest integracja środowiska rodziców dzieci uczęszczających do przedszkola i szkół prowadzonych przez Fundację Sternik Warszawa-Zachód oraz wspieranie tych placówek poprzez podejmowanie różnego rodzaju działań pomocniczych.


 • Nasza misja

  Nasza misja

  Działalność Stowarzyszenia opiera się na społecznej pracy jego członków. Stowarzyszenie o sobie: "Chcemy integrować środowisko oraz wspierać szkoły i przedszkole, bo przecież łączy nas to, że nam się chce, że zależy nam na dobrym otoczeniu, w którym wychowują się nasze dzieci i żyje nasza rodzina.

  więcej...

 • Rodzinne Zawody Rowerowe Ojcowie na Start

  Rodzinne Zawody Rowerowe Ojcowie na Start

  „Ojcowie na start” to zawody sportowe mające na celu propagowanie aktywnego stylu życia wśród dzieci i młodzieży. Wyjątkowy charakter tych zawodów polega na wspólnym starcie dzieci i rodziców, dzięki czemu aktywizujemy całe rodziny, pokazując alternatywną formę wspólnego spędzania czasu.

 • Orszak Trzech Króli

  Orszak Trzech Króli

  W dniu 6-go każdego roku rusza po raz kolejny Orszak Trzech Króli. Udział naszych rodzin ze szkoły Azymut wpisał się już na dobre w tradycję tego przedsięwzięcia.

 • Bal Karnawałowy

  Bal Karnawałowy

  Tradycją naszego środowiska staje się bal karnawałowy, zainicjowany swego czasu przez Magdę i Maćka Wiśniewskich. To świetna okazja do dobrej zabawy, ale także do zacieśnienia relacji między nami!

 • Rodzinne jeżdżenie na łyżwach

  Rodzinne jeżdżenie na łyżwach

  Od wielu lat Stowarzyszenie NaFali organizuje rodzinne jeżdżenie na łyżwach. Spotykamy się w każdą niedzielę o godzinie 12.00 na lodowisku w Mszczonowie (Termy Mszczonów, ul. Warszawska 52). Na miejscu można wypożyczyć łyżwy i kaski, a dla maluchów – chodziki do nauki jazdy. Zapraszamy wszystkie chętne rodziny do wspólnego jeżdżenia na łyżwach!

 • Nordic walking dla Mam

  Nordic walking dla Mam

  Stowarzyszenie NaFali organizuje także „chodzenie z kijami” dla Pań. Podczas 1,5 h spotkania jest możliwość, by pod okiem instruktora uczyć się i udoskonalać technikę Nordic Walking. Spotykamy się w poniedziałki o 8.30 przed przedszkolem Promienie. Potrzebne są kije oraz wygodny strój sportowy dopasowany do pogody.

 • Piłka nożna dla ojców

  Piłka nożna dla ojców

  Piłka nożna dla ojców to inicjatywa skierowana do ojców i nauczycieli szkoły Azymut. W każdym roku uruchamiana jest sekcja piłkarska. Celem, poza świetną zabawą i budowaniem kondycji jest integracja naszego środowiska.