Zarówno przed jak i po zakończeniu zajęć dydaktycznych oraz dodatkowych uczniowie mają możliwość skorzystania z oferty szkolnej świetlicy. Aby lepiej dostosować sposób prowadzenia zajęć świetlicowych do potrzeb i preferencji dzieci, organizujemy trzy rodzaje aktywności w ramach opieki po zajęciach. Alternatywnie do zajęć świetlicowych, oferujemy uczniom możliwość odrobienia lekcji w szkole.


 • Łowcy przygód - pasmo zajęć świetlicowych

  Łowcy przygód - pasmo zajęć świetlicowych

  Łowcy przygód to autorski program zajęć świetlicowych stworzony z myślą o chłopcach. Dedykowany jest uczniom klas 0-III. Zajęcia podzielone są na 45 minutowe bloki. Każdego dnia w godzinach od 14:00 do 15:30, realizowane są dwa z nich.

  więcej...

 • Odrabianie lekcji w szkole

  Odrabianie lekcji w szkole

  W paśmie zajęć dodatkowych i świetlicowych, oferujemy naszym uczniom możliwość odrabiania lekcji w szkole (klasy 0-III i IV-VIII). Do ich dyspozycji oddajmy salę oraz zapewniamy opiekę nauczyciela.

  więcej...

 • Świetlica poranna i popołudniowa

  Świetlica poranna i popołudniowa

  Przed rozpoczęciem lekcji (od 7:30 do 8:25) i po zakończeniu pasma zajęć dodatkowych (od 15:30 do 17:00) uczniowie mają do wyboru świetlicę ruchową lub ogólną. Wychodzimy tu naprzeciw wszystkim rodzinom, które potrzebują wsparcia przy codziennej logistyce.

  więcej...