W naszej szkole oferujemy dwa pakiety żywieniowe:

  1. Zupa + pieczywo - 4,5 zł za dzień
  2. Zupa + II danie + kompot - 10,50 zł za dzień

Obiady serwowane są w naszej stolówce przez sprawdzoną kuchnię.