• Kółko instrumentalne

  Kółko instrumentalne

  Nasi uczniowie mają możliwość uczestniczenia w zespole instrumentalnym składającym się z fletów prostych. Wykonujemy repertuar muzyki klasycznej i rozrywkowej.

  więcej...

 • Fortepian i skrzypce

  Fortepian i skrzypce

  Nasi uczniowie mogą uczęszczać na indywidualne lekcje gry na fortepianie i skrzypcach. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych instruktorów. Nauka oparta jest o program Państwowej Szkoły Muzycznej i dostosowywana do zainteresowań i umiejętności ucznia.

  więcej...

 • Chór - zajęcia wokalne dla chłopców

  Chór - zajęcia wokalne dla chłopców

  Głównym celem zajęć wokalnych jest kształtowanie postrzegania muzyki, rozwijanie aktywności muzycznej oraz poszerzanie muzycznych zainteresowań uczniów poprzez działanie. Na zajęciach chłopcy uczą się jak dbać o prawidłową postawę podczas śpiewu, kontrolować swój głos oraz jak zachowywać się na scenie i radzić sobie ze stresem.

  więcej...

 • Kółko plastyczne

  Kółko plastyczne

  Zajęcia plastyczne odgrywają istotną rolę we wspomaganiu wszechstronnego rozwoju dziecka i jego osobowości. Dają szerokie możliwości poszerzania zainteresowań i uzdolnień. Obejmują różne formy aktywności, takie jak: rysowanie, malowanie, modelowanie, wycinanie, lepienie.

  więcej...